Najlepsze drukarnie w jednym miejscu – zapytaj o swój wydruk

poligrafiko_post_02 16 cm

Najlepsze drukarnie w jednym miejscu – zapytaj o swój wydruk, zaoszczędź czas i ciesz się wysoką jakością.

Zespół Poligrafiko.pl
Zapraszamy: http://poligrafiko.pl
Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/poligrafiko

Jesteśmy portalem zrzeszającym najlepsze drukarnie i umożliwiamy zakup on-line wydruków standardowych oraz z półki premium. Wybieramy na swoich partnerów tylko tych wykonawców, którzy mogą pochwalić się wysoką jakością oraz dobrym, indywidualnym traktowaniem każdego zlecenia, w związku z tym oferujemy tylko sprawdzone wydruki. Jak możemy przysłużyć się Czytelnikom bloga Pani Grażyny?

Wiemy, że czytelnikami bloga Pani Grażyny są najczęściej decydujący się na usługi studia DTP autorzy książek i publikacji. Oprócz nich to także na pewno redaktorzy, freelancerzy, korektorzy, projektanci marek oraz inni, których łączy zainteresowanie zadowalającym efektem finalnym.

Trafiliśmy na bloga Pani Grażyny natomiast nie jako tacy poszukiwacze, lecz „trochę od innej strony” – jakiej?

Szukaliśmy osób i inicjatyw, które, tak jak my, w ciekawy sposób przybliżają i pobudzają branżę poligraficzną. Pani Grażyna, która poświęca swój czas na pomaganie autorom (i nie tylko), dokłada swoją cegiełkę do rozwoju tej dynamicznej dziedziny. Przykładowo, nieodpłatnie doradza mniej zorientowanym twórcom, jak formułować indywidualne zapytania ofertowe, gdy ci dla swoich prac potrzebują czegoś naprawdę wyjątkowego, oraz podtrzymuje w tym celu kontakt z drukarnią. (Na naszym blogu będziemy sukcesywnie opisywać podobne inicjatywy, a działanie Pani Grażyny na pewno znajdzie się w ich czołówce).

Pora, by przypomnieć naszą „poligraficzną misję” – Poligrafiko prezentuje nowy sposób na zamawianie wydruków on-line. Chcemy, by zamawianie ich było szybkie, wygodne i bezpieczne – z gwarancją nie tylko jakości, ale i ubezpieczenia aż do kwoty 10 tys. złotych. Wszystko zaczęło się od tego, że założyciel Poligrafiko, Daniel Wysocki, potrzebował dobrej drukarni internetowej, a wiedział, że nie ma co liczyć na oferty wystawione na Allegro przez nieco enigmatyczne drukarnie czy inne nie do końca zweryfikowane podmioty. Znaleźć taką było nie lada wyzwaniem, i jak w przysłowiu „potrzeba matką wynalazków”, w jego głowie powstała idea portalu, który raz na zawsze zażegna tego typu wątpliwości. Drukarnia, która spełniła jego oczekiwania, była pierwszą, która została partnerem Poligrafiko.

Obecnie liczba naszych drukarni partnerskich wynosi kilkadziesiąt i powoli, w miarę odnajdywania odpowiednich kandydatów lub weryfikacji tych, którzy sami się zgłaszają, rośnie. Natomiast już w tej chwili na stronie znajdują się setki produktów, które mogą zaspokoić rozmaite wymagania: wizytówki, plakaty, druki firmowe, materiały reklamowe, ulotki, kartki i zaproszenia oraz wiele, wiele innych, które mogą promować i rozwijać indywidualną działalność autorów, projektantów czy freelancerów.
Jeśli chodzi o druk książek, z przyjemnością informujemy, że nasze drukarnie wprowadzają go już w tym tygodniu. Oznacza to, że równocześnie powstanie możliwość kierowania indywidualnych zapytań o wyceny. Natomiast od przyszłego tygodnia będzie można już książkowe nakłady zamawiać. Chcemy podkreślić, że Poligrafiko umożliwia kierowanie wszelkich indywidualnych zapytań ofertowych do siedmiu drukarni jednocześnie, co gwarantuje autorowi szerszą perspektywę wyboru.

Mamy nadzieję, że ten wpis gościnny na blogu Pani Grażyny nie będzie końcem naszej znajomości. Zapowiadaliśmy już zresztą, że będziemy wspominać o jej wartych uwagi działaniach na naszym blogu (który dopiero powstaje i nie jest jeszcze tak bogaty w treść, jak blog Pani Grażyny, ale mamy to w planach i mamy kim się inspirować!). Zachęcamy do poznania nas bliżej. Trzymajcie za nas kciuki.

Zespół Poligrafiko.pl

Zapraszamy: http://poligrafiko.pl
Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook.com/poligrafiko

PS. W następnym wpisie przybliżę w obrazkach sposób składania zapytania
w panelu administracyjnym : )

9 Comments on Najlepsze drukarnie w jednym miejscu – zapytaj o swój wydruk

 1. Super, wspaniala wiadomosc.

 2. System jest rozbudowany.
  Na 1 zapytanie, które skierowałam do 6 drukarni, dostałam 3 odpowiedzi.
  Co prawda niefortunnie wybrałam testowe zapytanie, bo nigdy takiej książki nie przygotowywałam i nie mogę ocenić atrakcyjnosci oferty : )

 3. Świetna wiadomość. Naprawdę świetny pomysł.

 4. W Poligrafiko jest osoba odpowiedzialna za wyceny i ona mi objaśniła to, co otrzymałam.
  Cena okazała się dobra : )
  Dopiero zaczynają, więc uczą się pewnych rzeczy potrzebnych zainteresowanym korzystającym z ich platformy.

 5. Dobrze, że coś takiego istnieje. Jest to spore udogodnienie.

 6. Każda drukarnia online jest w pewnym sensie nowatorska. Wiele osób wciąż w tej branży myśli kategoriami lat 90′ – tylko offset, zero cyfryzacji – dalej płyty aluminiowe i światłoczułe powierzchnie :) Na szczęście to się zmienia i wydaje mi się, że to ejdna z dynamiczniejszych branży.

 7. A mam pytanie jako początkujący pisarz: czy lepiej wydać książkę przez Wasze drukarnie, czy przez strony, gdzie wydaje się własnym nakładem, jak rozpisani.pl ? Jaka może być różnica w cenie? Właśnie cena mnie najbardziej interesuje, np. przy 100 egzemplarzach.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*