Zarabianie przez Internet nie tylko dla freelancerów

Dziś proponuję ci artykuł z Artelisu z zakresu marketingu. Nic “coś” jakoś specjalnie odkrywczego, ale przypominania o możliwościach nigdy dość, a jest to zebrane w jednej informacji :-)

I nie zgodziłabym się, że “praca w domu nie wymaga przestrzegania zasad dress-codeu”. No, może jakichś specjalnych wymagań nie trzeba spełniać, ale jednak ubrać się schludnie i ciekawie dla własnego dobrego samopoczucia trzeba :-) Żebyś nie pomyślał, że dopuszczalne są powyciągane dresy i rozdeptane kapcie :-)

Autorem artykułu jest karster

Zarabianie pieniędzy przez internet to temat przewodni wielu dyskusji, w których biorą udział internauci. Jeżeli jesteś zainteresowany wskazówkami, które ułatwią ci wkroczenie w świat wirtualnych zysków – ten artykuł jest dla ciebie.

Ten bardzo modny sposób na zapewnienie sobie dochodów wydaje się być prosty, szybki i wygodny, a przede wszystkim opiera się na jednej zasadniczej zalecie – praca przez Internet to praca w domu niewymagająca od nas ani przestrzegania zasad dress-codeu, ani tym bardziej codziennego spotkania z przełożonym.

Wiele osób pociąga zarabianie przez Internet, ponieważ kojarzy im się z małym nakładem pracy oraz z zaoszczędzeniem czasu, który trzeba przeznaczyć np. na dojazd do biura. Jeżeli jednak masz nadzieję, że uda ci się odnieść błyskawiczny sukces finansowy bez poświęcenia czasu na wcześniejsze przygotowanie się do zarabiania w sieci to muszę cię rozczarować. Postaram się jednak wskazać tobie 3 najpopularniejsze, a zarazem jedne z najprostszych metod, które mogą ułatwić ci wygenerowanie pierwszych dochodów z pracy przez Internet.

Zostań partnerem
Programy afiliacyjne nazywane również programami partnerskimi to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają swoje blogi tematyczne, gdzie dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, zdobywają czytelników o pokrewnych zainteresowaniach. Warto podkreślić, że z wielu programów partnerskich obok wynagrodzenia prowizyjnego za zwiększenie ruchu w obrębie reklamowanej usługi lub oferty, którą promuje blogger, można otrzymać także prowizję za pozyskanie nowego partnera, który będzie korzystał z programu.

Stwórz swój produkt internetowy
Fantastyczna opcja dla programistów eksperymentujących z własnymi dodatkami do popularnych systemów zarządzania treścią czy skryptami od prostych skryptów mailingowych począwszy na oryginalnych CMS’ach skończywszy. Często wystarczy wówczas zaprezentować swój produkt na Allegro lub stworzyć stronę samego produktu, dzięki której osoby zainteresowane będą mogły zapoznać się ze szczegółami. 
Tego typu strony stały się bardzo popularne wśród Amerykanów, którzy w ten sposób promują zwłaszcza e-booki i poradniki z najróżniejszych dziedzin.

Sprzedaj swój profesjonalizm
Jeżeli jesteś księgowym, prawnikiem, doradcą ubezpieczeniowym czy jakimkolwiek specjalistą, który uważa się za eksperta w swojej branży, możesz zacząć zarabiać, publikując swoje porady na portalach poświęconych wybranej dziedzinie. Z czasem możesz również pokusić się o opublikowanie zbioru swoich porad, który właściwie wypromowany powinien przynieść ci prestiż i dodatkowe zyski, a przede wszystkim korzystnie wpłynie na Twój wizerunek profesjonalisty, dzięki czemu możesz otrzymać kolejne, bardzo intratne propozycje współpracy.

Podsumowując, praca w domu umożliwia nam pozyskanie dochodów z bardzo różnych źródeł, które powinny być odzwierciedleniem naszych zainteresowań. W przeciwnym razie czas, który poświęcimy na zarabianie w sieci może okazać się dla nas jedynie przykrym obowiązkiem, nie zaś zajęciem, z którego czerpiemy dodatkowe profity.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

7 Comments on Zarabianie przez Internet nie tylko dla freelancerów

 1. Wszystko fajnie, tylko, że ludziom brak impulsu, motywacji, aby zrobić pierwszy krok, nawet w takim biznesie (a może powinnam powiedzieć zwłaszcza w takim biznesie?) Poza tym nie do końca zgodzę się, że jest to mały nakład pracy-na początku zdecydowanie nie

 2. Masz rację, Aniu, że potrzebny jest nakład pracy.

  I cierpliwość…

  Bo to trwa…
  Uważam, że dużo osiągnęłam od XII 2009,gdy precyzyjnie zdecydowałam się na rodzaj e-biznesu, ale dopiero teraz przygotowałam pierwszą książkę do sprzedaży, naprawdę ciekawą.

  Miałam szczęście, że pani autorka tego przewodnika o rozwoju osobistym mnie znalazła w sieci i zaproponowała współpracę.

  Zapraszam cię na mojego bloga dla kobiet http://blog.psychologiasukcesu.com/ – piszę tam o niej.Tu prezentowałam informacje związane z DTP tej książki.

 3. A pierwszy krok… jak się ma ustalone cele i wizję,to się go wykona szybko.I następne :-)

 4. …jak się ma ustalone cele i wizję, bardzo wiele osób tego nie ma

 5. Dlatego to tylko “możliwości”, a nie – gwarancja sukcesu :-)

 6. Witam Was :) Moim ukochanym od lat zajęciem jest doradztwo z zakresu tworzenia misji, wizji swojego życia zawodowego i prywatnego. Misja i wizja to początek – potem zaczyna się tworzenie :) Trzeba wykonać pracę lecz jest ona suuuuper przyjemna.
  A odkrycie swojej misji i wizji ….. hoooo , to dopiero jest przyjemne.
  pozdrawiam

 7. Mogę cię Małgorzato w takim razie zaprosić do współtworzenia mojego magazynu Psychologia Sukcesu.

  Jesli odezwiesz się do mnie na maila madgraf@madgraf.eu, to wyslę ci linki bezpośrednio do serwera.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*