Mapa wizualizacji marzeń – najbliższy dogodny czas to 14 maja

Temat wizualizacji marzeń jest bardzo popularny. Służy ona pomaganiu naszej podświadomości w osiąganiu celów. Oczywiście, tak jak udaje się zrealizować cele zapisane na papierze, tak i najlepiej nasze marzenia zwizualizować fizycznie, czyli na papierze.

Może chcesz przeczytać całość w wygodnym pliku pdf? Oto link: Mapa Marzeń i Tablica Wizji

Po raz pierwszy z taką wizualizacją zetknęłam się w 2008 roku w czasopiśmie Gwiazdy mówią, o którym dowiedziałam się już w 2004 roku na kursie astrologii prowadzonym przez Internet przez profesjonalnego astrologa Wojciecha Jóźwiaka.
Tygodnik Gwiazdy mówią opisywał tworzenie tzw. Mapy Skarbów, która sprzyja spełnianiu marzeń. Ja sobie te zalecenia o tyle zmodyfikowałam, że pani redaktor zalecała wyklejanie takiej mapy, a ja ją sobie stworzyłam w programie graficznym Adobe Photoshop
na komputerze, po czym ją sobie wydrukowałam
. Uważam, że ten mój autorski sposób także jest dobry, bo moje marzenia się w ciągu roku spełniły :- )

W 2010 roku udało mi się „upolować” ten czas ponownie, ponieważ natrafiłam na artykuł Izy Podlaskiej z przepisem na tworzenie mapy skarbów w tygodniku Gwiazdy mówią nr 15 z dnia 11.04.2010.

Podstawowe informacje, to kiedy zrobić tę mapę. Bo my sobie takie mapy robimy
z różnych okazji, są także w programach kursu rozwoju, ale z punktu widzenia rytuałów magicznych jest na to szczególny czas.

I artykuł w tygodniku Gwiazdy mówią ukazał się w terminie odpowiednim do tego, by tę mapę stworzyć „na czas”, a wypadał on podczas pierwszego w roku nowiu Księżyca w znaku Barana. W tym roku – we środę 14 kwietnia od godziny 12:29.

Ale była też informacja, która pozwoli ci zdążyć z mapą, gdy przeczytasz o niej dzisiaj, bo są także inne dogodne terminy, kolejne nowie w roku. Nie zajmujesz się astrologią? Nieważne, że nie wiesz, co to znaczy nów :- )) magia i tak zadziała :- )

I nie przerażaj się, jeśli zobaczysz godzinę nocną nowiu, ponieważ na wykonanie mapy skarbów masz 48 godzin, a na dodatek, możesz nad nią pracować z przerwami.

Kto się spóźni, może robić mapę w kolejne nowie w roku 2010:
14 maja (godz. 1:04)
12 czerwca (godz. 11:14)

11 lipca (godz. 19:40) – ale może bym nie radziła,
bo wtedy wypada całkowite zaćmienie Słońca, więc tam pewnie z punktu widzenia magii, czas niesprzyjający :- )

10 sierpnia (godz. 3:08)
7 października (godz. 18:44)
5 grudnia (godz. 17:36)

A jeśli chciałbyś wspomóc magią mapy skarbów postanowienia noworoczne, to podam jeszcze nów styczniowy 2011 :- )
4 stycznia (godz. 9:02) – choć też nie radzę, bo wypada wtedy częściowe zaćmienie Słońca, więc w styczniu skup się na zrobieniu na piśmie celów, przemyśl je, a pod te cele stwórz mapę skarbów już w lutym :- )
3 lutego (godz. 2:31)

Do stworzenia mapy, wiadomo, potrzebujesz fotografii, które przedstawiają to, o czym marzysz.

Potrzebujesz – kolejne, wiadomo :- ) – dużego kartonu lub arkusza papieru, na który będziesz nalepiać obrazki. No i kleju. Nie za bardzo estetyczne efekty dałoby używanie taśmy klejącej :- )
Ale tu ważne zalecenie, które wyczytałam w artykule Izy Podlaskiej: arkusz powinien być kwadratowy lub okrągły, bo te kształty symbolizują powodzenie i stabilność.

Zachodzi jeszcze pytanie, kiedy to się spełni?
Teoretycznie mapa powinna „spełnić się” w rok po jej stworzeniu, ale zwykle poważne zmiany nie zachodzą aż tak szybko, a niektóre mapy realizują się nawet kilka lat później. Ale my przygotowujemy sobie przyszłość, wykorzystując pojawiające się od tej chwili zdarzenia na naszej drodze…

Zachęcam cię do stworzenia mapy wizualizacji marzeń.

Podziel się ze mną swoimi refleksjami w komentarzu na blogu.

Pozdrawiam serdecznie,Grażyna

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*