Nowy numer magazynu Psychologia Sukcesu
z poradami z DTP i marketingu już jest :-)

Witaj

Właśnie skończyłam pracę nad kolejnym numerem magazynu, który na maila otrzymują moi czytelnicy oraz czytelnicy autorów ze mną współpracujących przy współtworzeniu magazynu jako prezent. Magazyn w całości.
Chętnym do zapoznania się z działami i niektórymi artykułami podaję dostęp do wersji okrojonej magazyn do pobrania.

Przygotowałam wspólnie z autorami wiele ciekawych treści, zgodnych z moją ideą Psychologii Sukcesu, oraz teksty, które mają na celu pomaganie autorowi w zrozumieniu, co ten wydawca
od niego chce, gdy rozmawiają o przygotowaniu książki. W tym numerze zebrałam informacje
na temat przygotowania okładki ebooka i książki dla potrzeb drukarni.
Stałym działem jest także dział Marketing i Copywriting, znowu porcja cennych porad specjalistów: Wandy Loskot, Pawła Tkaczyka, Zbigniewa Utnika z agencji interaktywnej Ententa.

Wydaje mi się, że nadal za mało spopularyzowana jest w Polsce metoda EFT (Emotional Freedom Techniques, czyli Techniki Emocjonalnej Wolności). A jest to metoda niezwykle skuteczna. Moje jałowe życie pod okiem „specjalisty”, w wiecznej obawie o „kryzys”, zamieniłam na życie pełne energii i miłości. A co najważniejsze, skończyło się nabywanie kilogramów z tzw. głodu emocjonalnego, bo przecież nie z obżarstwa i zwykłe tabletki Linea okazały się tak skuteczne w zrzucaniu zbędnych kilogramów, że mogę się pochwalić, iż od lutego 2009 roku pozbyłam się ich aż 38 :- )
Foto, którym Cię witam, zostało zrobione na konferencji CzasNaE-Biznes w Warszawie 19 września 2009 roku i miałam wtedy z 10 kg więcej. A teraz wszyscy mówią, że jestem szczupła. Muszę się z tym określeniem oswoić :- )

W bieżącym numerze Sylwia Kalinowska zaprasza Cię na radykalne wybaczanie na Saharze. Takie otoczenie, bezkresne piaski, całodzienna podróż na wielbłądzie sprzyjają medytacji, przemyśleniom, oczyszczeniu traum i żalów, które blokują przepływ pozytywnej energii…

Bardzo ważne w budowaniu swojej aktywności, działalności biznesowej jest rozpoznanie swoich talentów. Jestem niezwykle szczęśliwa, bo udało mi się nawiązać współpracę z Darkiem Skraskowskim, znanym trenerem motywacji, który przygotował w tym numerze analizę moich talentów wg testu Clifton StrengthsFinder™ i podejmuje się analizowania talentów Czytelników.

Ostatnio wszyscy „oszaleli” na punkcie FaceBooka, czyli obecności i aktywności na nim. Pokazałam więc, jak założyć stronę firmową, bo to nie takie proste :- )

Pilnym natomiast tematem jest tworzenie mapy wizualizacji marzeń, ponieważ najbliższy magiczny czas, szczególnie sprzyjający spełnianiu życzeń, przypada 14 maja, o czym dowiedziałam się z czasopisma „Gwiazdy mówią” z artykułu Izy Podlaskiej na temat tworzenia mapy skarbów. Napiszę o tym wkrótce :-)

Zapraszam Cię do lektury i do komentowania. A także do współtworzenia magazynu :- )

Pozdrawiam serdecznie, Grażyna

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*