Astrologia samopoznania a Unikalna Propozycja Sprzedaży

c.d. :-)

Metoda 2. Poznanie swoich predyspozycji poprzez astrologię. Metoda bardzo rozbudowana, pozwalająca zarówno poznać szczegółowo własne predyspozycje, jak i badać swoje wzloty i upadki.

Od września 2004 roku uczestniczę w kursie astrologii przez Internet Wojciecha Jóźwiaka. Opracował on nowatorską metodę interpretacji horoskopu opartą na pojęciu dominujących planet. Rozpracowałam dzięki temu swój profil cech charakteru i szczególnych właściwości.

Opisałam to szczegółowo na swojej stronie www w dziale Ulubione/Astrologia, zamieszczając także link do pliku pdf z interpretacją.

Moimi dominującymi planetami Saturn-Wenus.

W uproszczeniu maksymalnym, Wenus jest planetą piękna, Saturn – dyscypliny.

Jak to się przekłada na zaobserwowane przeze mnie u siebie „właściwości” metodyki pracy, opisałam w kilku punktach

Część1. Saturnowa ścisłość, dyscyplina, porządek, metodyczność, dobra
organizacja, sprawdzająca się praktycznie, oddzielanie jednego od drugiego,
logiczność – z wenusową ESTETYKĄ.

Część 2. Saturnowo-wenusowa dokładność, cierpliwość, „zaprasowywanie
w kant”, metodyka, estetyka i „wykańczanie na wysoki połysk”.

Część 3. Tradycja i wartości.
Część 4. Zasady i „kulturalność”.
Część 5. Frywolna Wenus i cierpliwy, odpowiedzialny Saturn.
Część 6. Zachowanie i wygląd.

Wojciech Jóźwiak jest dla mnie AUTORYTETEM.
Wojtek prowadzi obecnie społeczność internetową miłośników astrologii, skupioną wokół jego osoby oraz kurs podstaw astrologii dla naprawdę początkujących.
Zachęcam cię do wzięcia udziału w kursie internetowym dla początkujących.
Opiera się on na książce Wojtka Astrologia samopoznania, która jest zbiorem wykładów z lat 2004-2007 na naszym kursie. Zrozumiesz siebie, swoje reakcje, swoje metody działania i… zrozumiesz innych ludzi.

Rozpoznanie własnych możliwości to podstawa stawiania sobie realnych celów życiowych i spełnienia zawodowego. Nieznajomość siebie może być przyczyną wielu frustracji lub nie wykorzystywania pełni swojego potencjału.
Tworzenie wielkiej wizji przy planowaniu rozwoju firmy wymaga od ciebie
także przede wszystkim wzięcia pod uwagę swoich predyspozycji. I to tych szczególnych, żebyś się łatwo odróżnił od konkurencji… Unikalna Propozycja Sprzedaży będzie twoim głównym narzędziem w marketingu usług.

A znajomość innych ludzi? Zrozumiesz ich, więc wasze stosunki interpersonalne będą się lepiej układać. Będziesz wiedzieć, na co możesz liczyć, a co dla danej osoby jest zupełnie poza zakresem jej możliwości…

Za AstroWiki o Wojciechu Jóźwiaku i astrologii (niektóre linki także
do artykułów WJ zamieszczonych w Tarace):

Wojciech Jóźwiak – polski astrolog, ur. 18 kwietnia 1951 o godzinie 03:47:12, CET -1:00 w Łowiczu (52°07’N, 19°56’E). Ukończył 1976 studia z biofizyki. Astrologią i innymi technikami dywinacji zainteresował się z początkiem lat 1980-tych.

Przetłumaczył I tom (główny tekst) Yijing, Księgi Przemian wg. Richarda Wilhelma
i wraz z zespołem dokończył przekładu i redakcji całego dzieła, wydanego 1994. 1995-2002 prezentował własne horoskopy dnia w Radiu Zet. Od 2004 prowadzi Kurs Astrologii Przez Internet.

Książki: Cykle Zodiaku, wspólnie z Światosławem Florianem Nowickim, 1992; Okiem astrologa 1997; Znaki zodiaku i ich władcy 2004; Wiedza nie całkiem tajemna 2004; „Astrologia samopoznania2007. Astrologiczne fragmenty zawarte są także w książce Tarok wróżebny i wizyjny 2002. Pisze felietony
do tygodnika Gwiazdy mówią i miesięcznika Wróżka. W astrologii inspiruje się badaniami Michela Gauquelina, Johna Addeya i Patrice’a Guinarda.

Opracował własną metodę interpretacji horoskopu, w której główną rolę odgrywa wykrywanie dominujących planet, a zamiast domów używa się systemu oktotopos. W prognozowaniu za podstawowy cykl życia przyjmuje cykl Saturna.

Od 1999 prowadzi warsztaty technik poszerzania percepcji, tzw. warsztaty szamańskie, obecnie nazywa je warsztatami Twardej Ścieżki.

Mieszka w Milanówku.

Pozdrawiam cię serdecznie, Grażyna c.d.n. :-)

1 Comment on Astrologia samopoznania a Unikalna Propozycja Sprzedaży

  1. Thank you for the good writeup. It if truth be told was a enjoyment account it.
    Look advanced to more delivered agreeable from you!
    By the way, how can we keep up a correspondence?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*