Dzięki Wandzie Loskot wyszłam na prostą…

w działalności firmy.

W niedzielę robiła mi córka, Kasia, sesję zdjęciową do Słowa od Wydawcy
do albumu powiatowego maj 2008. Szalone tempo poprawek, nie miałam czasu nic pisać na blogu. Roboty ze szczegółami mnóstwo, trochę nowych stron trzeba było także “doprojektować”. Ale… wpadam na chwilę.

No bo to taki Kasi pomysł, foto na torach, komentarz: dzięki Wandzie wyszłam
na prostą
:-)

Akurat w swojej ofercie w albumie nie napiszę tego, za dużo tłumaczenia, że biznes nie doglądany marketingowo w 2006-2007 roku podupadł. Ale tu na blogu wspominałam ci, jak idę jak burza do przodu od kiedy zapisałam się do Klubu Przedsiębiorców Wandy Loskot, a mogłam “zaliczyć” koniec działalności
w rocznicę 13-lecia firmy. To oczywiście, dobra wiadomość nie tylko dla mnie,
ale i dla ciebie. Nasza współpraca zawiera się, o ile ją nawiążemy, w dwóch obszarach: marketing – poligrafia. Pierwszy kontakt ze szkoleniem Wandy miałam we wrześniu 2007, a już w październiku 2007! zauważyłam pozytywne zmiany.

album-powiatowy-2008-moje-foto-dscn7185.jpg

Foto do Słowa od Wydawcy.

“Łapka” wsparta pod brodą podpatrzona u Kamila, weź rękę tak jak Kamil. Muszę to jeszcze przećwiczyć :-) No, nie wiesz, jak modelki stają? Już coś jakby nie stoję jak kołek, trzeba to przećwiczyć :-)

Kasi ulubionym tematem są postaci. Kieruje swoimi modelami i robi im coraz lepsze zdjęcia. Zapraszam cię do jej galerii na mojej stronie www Fotografia/Fotografie postaci. Będzie Kasia miała swoją rubrykę
w Millionaire Magazine.

Pozdrawiam cię serdecznie, Grażyna

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*