“Laurka” Kamila dla mnie za ALP i…

… trochę na koniec poligrafii “dziękczynnej” od nas dla Kamila i Michała.

Dziś jestem zajęta, bo się okazało, że do 12 marca mam termin oddania artykułu do Millionaire Magazine. Ja wybrałam jako temat rekomendację Wandy jako trenera marketingu właścicieli małych firm. Dzięki niej od września 2007 roku jestem o “lata świetlne” w stosunku do tego, gdzie byłam, gdy “nie doglądany” biznes po 13 latach funkcjonowania zmarniał, bo moja grupa docelowa geograficzna przerzuciła się na samodzielne wykonywanie “małej poligrafii”. Czy to dla niej korzystne, to oddzielny temat. Uważam, że nie wystarczy mieć tanią drukarkę i “dziergać”.

Więc dziś, kontynuując temat podziękowań ze strony Kamila i Michała, przytoczę opinię Kamila o organizacji Alternatywnych Lekcjach Przedsiębiorczości w Kraśniku:

Pn 2008-03-10 19:51

Z Grażynką współpracuję od dłuższego czasu. To ona bardzo mi pomogła wydać moją drugą książkę “Myśleć Jak Milionerzy”. To ona także zorganizowała jak do tej pory największą Alternatywną Lekcję Przedsiębiorczości, w Kraśniku, gdzie do sali Centrum Kultury przybyło blisko 500 uczniów. Podziwiam ją za to, że potrafiła genialnie zorganizować tę imprezę. Grażynka znalazła sponsorów, patronat, zaangażowała w inicjatywę Starostwo Powiatowe w Kraśniku i wielu innych genialnych ludzi. Dzięki niej moja fundacja i ja sam mogłem dotrzeć do kilku tysięcy młodych ludzi z przesłaniem, że mogą osiągnąć
co tylko będą chcieli.

Po samym spotkaniu w fundacji doszliśmy zgodnie do wniosku, że jeżeli chcemy naprawdę zmienić ten kraj, musimy znaleźć więcej osób takich jak Grażynka w każdym zakątku Polski. To ona pokazała nam jak przejść
z naszą inicjatywą na szersze wody i chwała jej za to, że będąc bardzo zajętą businesswomen znalazła czas, aby zrobić coś dla innych.
To świadczy o jej profesjonalizmie, bo dobry manager to taki, który tak będzie zarządzał swoim czasem, że starczy mu go na wszystko. Grażynko jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wolności i sukcesów

Kamil “Cebula” Cebulski

poczta@kamilcebulski.pl
www.kamilcebulski.pl
www.ebizneswpraktyce.pl – moje zastosowanie ebiznesu
www.kursskutecznegodzialania.pl – uczę moich technik pracy

Firma
www.escpoland.pl
poczta@escpoland.pl
tel. 662 24 30 27

Fundacja
www.kcbe.pl
poczta@kcbe.pl
tel. 608 06 94 92

Jeszcze w tym tekście dwa dyplomy A4, jakie zaprojektowałam dla Kamila i Michała w podziękowaniu za wykłady.
Przygotowałam je z profesjonalnym passe-partout i w antyramie A3:

Dla Kamila Cebulskiego i Michała Jankowiaka

Serdecznie dziękujemy za ogromną porcję wiedzy o biznesie
i wzbudzenie motywacji do aktywności dla całego naszego
środowiska, poczynając od przedszkolaków, poprzez gimnazjalistów,
uczniów szkół ponadgimnazjalnych, osoby dopiero poszukujące
pracy i swojej ścieżki życiowej po kraśnickich przedsiębiorców…

Dyplom od władz z motywem graficznym umiejscowienia w sieci rzek Polski kilku miast: naszego Kraśnika, Kielc, gdzie niedaleko leży Jędrzejów, z którego przyjechał Kamil, oraz Warszawy, z której przybył Michał. Odległości na mapie wyznaczyłam wg programu komputerowego firmy Daunpol, kiedyś dołączonego jako legalne oprogramowanie do czasopisma PC Format. Podobne mapki w postaci pliku pdf udostępniam
na swojej stronie www w dziale O nas/Lokalizacja.

alp_dyplom_od_wladz3.jpg

Dyplom z motywem graficznym zrywającego się do lotu motyla ode mnie Grażyny Dobromilskiej właściciela firmy poligraficzno-wydawniczej MAD Graf, dyrektora Centrum Kultury i Promocji Grzegorza Marcinkowskiego oraz kierownika Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Kraśniku Agnieszki Lenart.

alp_dyplom_od_organizatorow.jpg

o ALP c.d.n. już jutro : -) Pozdrawiam cię Czytelniku serdecznie, Grażyna

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*